קיר טיפוס - 200 מסלולים בכל הרמות 

 

שאלות נפוצות

אנחנו לא בטוחים שהחוג מתאים לילד/ילדה שלנו ורוצים שיעור נסיון...


אפשר לעשות שיעור נסיון, על בסיס מקום פנוי בקבוצות קיימות. זוהי אופציה לא מומלצת מכמה סיבות: 1. רוב הקבוצות מלאות וקשה למצוא מקום כזה. 2. זה יקר. 3. זה לא נותן אינפורמציה טובה. בחוג ספורט חדש לוקח זמן להתרגל לקבוצה, למאמן ואפילו למאמץ הספציפי לאותו ענף ספורט. הדרך שלנו להתמודד עם זה היא שהחודש הראשון בחוגי הטיפוס מוגדר כחודש נסיון. זה נותן לכם ולילד פרק זמן של ארבעה שיעורים (רצופים) להתרשם ולהתרגל לקבוצה וכך נוודא שהוא באמת נהנה וירצה להמשיך ולהתאמן לאורך זמן.
מה זה אומר חודש נסיון?


חודש נסיון (ארבעה שיעורים ראשונים רצופים) זו הדרך שלנו לתת לכם להתנסות ללא התחייבות ארוכה והתרשם מהפעילות בקיר שלנו ומהאימונים. זה אומר:
1. אין דמי ביטול: אם תודיעו לנו במהלך החודש הראשון שזה לא מתאים - נזכה אתכם על שאר השנה.
2. לא תצטרכו לדאוג לציוד: נעלי השכרה כלולות בתשלום של החודש הראשון ומתומחרות בהנחה.
עשינו חודש נסיון ואנו רוצים להמשיך. מה עכשיו?


ממשיכים כרגיל...
שני הבדלים בין החודש הראשון לחודשים הבאים:
1. ביטול חוג - בהודעה של חודש מראש. כמובן שאפשר להמשיך לבוא במשך כל החודש ששולם.
2. נעלי טיפוס - באחריותכם. אנחנו ממליצים לקנות, אבל אפשר גם להמשיך לשכור בתשלום.
מה עושים במקרה של החסרת שיעור מסיבה מוצדקת (מחלה או פציעה, למשל)?


הסיבה פחות חשובה. אנחנו מודעים לכך שלפעמים מפספסים שיעור. אפשר להגיע לקיר באותו שבוע או בשבוע שאחרי לאימון נוסף. אם יש מקום בקבוצה אחרת (לצערנו, זה נדיר) אז אפשר לנסות לתאם אימון מודרך. אם לא - פשוט לבוא לאימון השלמה עצמאי. אנו ממליצים לדבר עם מדריך הקבוצה ולקבל ממנו את התכנית האימון שפוספס, והצעה איך בדיוק להשלים.
גם אני (אמא או אבא של ילד בחוג) רוצים לטפס, מה אתם מציעים לנו?


הורים של ילדי חוגים (שלא היה להם עדיין מנוי בקיר) זכאים למנוי היכרות חדשי במחיר סמלי של 65₪ (מחיר של כניסה יומית לקיר). ההטבה ניתנת ניתן למימוש במהלך השנה בכל רגע שנוח לכם. מנוי היכרות כולל כניסה חופשית לקיר למשך חודש ובשלוש הפעמים הראשונות תקבלו גם נעלי השכרה מאיתנו. הרעיון הוא:
1. לתת לכם הזדמנות להתנסות בספורט שהילד שלכם כלכך נהנה ממנו, והצצה לעולמו הפנימי.
2. לאפשר לכם להכיר את התנועתיות והעקרונות הבסיסיים של טיפוס, כדי שתוכלו לעזור לו באימונים נוספים שמחוץ לחוג (שיעורי בית).
3. להכיר לכם את הספורט הנהדר והכיפי שלנו, ואולי תרצו להמשיך בעצמכם בכל מקרה...

אם תרצו אחרי החודש הזה להמשיך - פשוט רכשו מנוי רגיל.
מה העניין עם תוספת מנוי?


בסוף כל שיעור, עושים קצת מתיחות, מסכמים את השיעור והילדים מקבלים שיעורי בית. זה יכול להיות טכניקה חדשה או מסלול חדש שעבדו עליו, זה יכול להיות תרגול של נחיתה נכונה או של תנועה ומנח גוף - כל דבר, בעצם.
כמו שבשיעור מוזיקה היינו רוצים שהמוזיקאי יתאמן בין שיעור לשיעור על דברים שהוא לומד, כך גם בספורט - בשיעור לומדים, ובאימון נוסף (או שניים) בין שיעור לשיעור - מתאמנים.
מהו הציוד הנדרש לחוג?


הציוד הנדרש הוא נעלי טיפוס בלבד. אנו נספק נעלי טיפוס בארבעת השיעורים הראשונים (חודש נסיון) ואחר כך תוכלו לקנות או לשכור.

בנוסף: מומלץ להביא בקבוק מים לכל מטפס, ומי שמאד מזיע בידיים - יכול להשתמש במגנזיום נוזלי.

 

?מה יש בטיפוס אורבני

 
 

שעות פתיחה:

ראשון, שני ורביעי - 16:00 עד 23:00

שלישי וחמישי - 12:00 עד 23:00

שישי - 11:00 עד 16:00

שבת - 11:00 עד 21:00

למנויים בלבד: שני ורביעי - 7:00 עד 9:00


 

 

 

רחוב ענטין, רחובות -

דקה אחת הליכה מתחנת הרכבת של רחובות.

 

לנווט עם ווייז - 

waze_img.png
 

צור קשר

  • בקיר - 08-9363455

  • מיכה - 054-7625243

  • רם - 054-5925234

  • info@uclimb.co.il

  • :או מלאו את הטופס ושלחו

 

על טיפוס אורבני

אנחנו שני אחים, מטפסים, וגם מדריכי טיפוס עם כשישים שנות נסיון בין שנינו. אנו נהנים להביא את האהבה שלנו להרים, למצוקים ולתנועה על הסלע, אל מי שעדיין לא הכיר אותם. אנו אוהבים לראות את האור בעיניים שלכם כשאתם מצליחים צעד חדש, מסלול חדש או מגיעים למקום חדש ונפלא. בואו להכיר איתנו את הספורט הנהדר הזה, ואולי בשנה הבאה, תטפסו איתנו מפלי קרח...

בואו לחוות איתנו את הדבר המדהים הזה - טיפוס.

מיכה

התחלתי לטפס בגיל 19, קצת מבוגר, אבל העניין תפס אותי מייד והפך להיות העיסוק העיקרי שלי. התחלתי לטפס, השתפרתי במהירות ויצאתי לטפס בחו"ל. די מהר החלטתי להפוך את הטיפוס לאורח חיים, בשנת 1991 עברתי קורס מדריכים ומאז אני חי טיפוס.

רם

התחלתי לטפס בגיל 20. טיפסתי בישראל ומחוץ לה. לאחר שהתברר לי שלטפס זה יותר מסתם תחביב בשבילי, ולאור המשיכה שלי להדרכה, החלטתי להפוך למדריך טיפוס.

הדרכתי קורסי טיפוס בישראל, והובלתי מטפסים על מסלולים ארוכים בירדן. הדרכתי הרבה במצוקי דרגות (ז"ל). לאחר מכן, עבדתי כמהנדס תכנה בהיי-טק, וטיפסתי לפרקים במשך 25 שנים.