קורסים | טיפוס אורבני | קיר רחובות

קורסים

אנו מציעים קורסים בכל הרמות, החל מקורסי טיפוס וגלישה בסיסיים, דרך קורסי הובלה וקניונינג, ועד לקורסי אלפיניזם, טיפוס קרח והרים גבוהים. 

הקורסים שלנו מועברים על ידי מדריכים מנוסים ובנויים כך שיתאימו לכל הרמות והגילאים. ניתן, כמובן, לבקש קורס התפור במיוחד לצורך מסויים של קבוצה.

קורס טיפוס בסיסי

קורס טיפוס בסיסי נותן הזדמנות להתנסות בטיפוס ומבוא לכל הנושאים החשובים. נושאים אלה  כוללים: איבטוח בטופ-רופ ובהובלה, ניקוי אחרי מוביל, בניית תחנות פשוטות ופתרון תקלות ברמה בסיסית.

לפרטים נוספים והרשמה...

סדנת טכניקה בסיסית למטפסים מתחילים

הסדנה היא מבוא לטכניקת טיפוס, ומיועדת למטפסים מתחילים שמעוניינים להכנס לספורט הטיפוס עם טכניקה נכונה.

לפרטים נוספים והרשמה...

קורס טיפוס מתקדם - הובלה על אבני עיגון

קורס המקנה מכלול של כלים הדרושים למוביל על אבני עיגון כולל עבודה עם אבני עיגון, בניית תחנות מסוגים שונים, חילוץ מוביל וטיפוס מלאכותי, עבודה עם חבל יחיד וחבל כפול.

לפרטים נוספים והרשמה...

קורס טיפוס מתקדם - הובלה ספורטיבית

קורס קצר המיועד למטפסים הרוצים להתחיל להוביל מסלולים ספורטיביים קצרים וארוכים. קורס זה מיועד למטפסי קירות המעוניינים "לצאת מהקירון" ולבוגרי קורס טיפוס בסיסי שרוצים להתחיל להוביל במסלולים ספורטיביים.

לפרטים נוספים והרשמה...

השתלמות חילוץ עצמי ופתרון תקלות

קורס בן ארבעה ימים המקנה ידע, כלים וניסיון בחילוץ עצמי (self rescue), פתרון תקלות והתמודדות עם מצבי חירום בגלישה ובטיפוס. בעיקר חילוץ עצמך או שותפך לטיפוס ממסלול מולטי-פיץ', על ידי שימוש בציוד טיפוס סטנדרטי שלוקחים למסלול כזה ממילא.

לפרטים נוספים והרשמה...